بیمارستان ها

 

بیمارستان بوعلی

ميدان امام حسين ٬ ابتداي خيابان دماوند

33348035

 

بیمارستان عرفان

23021000

 

مطب

نشانی:

تهران - شهرک غرب 

بلوار دریا - بین پاکنژاد و فرحزادی 

پلاک 256 - طبقه دوم

تلفن:

88573557

فکس:

88573559

 

 • جراحی تیروئید و پاراتیروئید

  غده تیروئید در ناحیه گردن و جلوی نای قرار گرفته است که دو قسمت راست و چپ دارد. این غده هورمون تیروئید را ترشح می‌کند که در کنترل سوخت و ساز بدن مؤثر است.

  ادامه مطلب
  بازدید 0.00 امتیاز چاپ
 • درمان توده های پستان

  از دیرباز توده های پستانی به عنوان یك علامت مهم انواع بیماری های پستان، اعم از بیماریهای خوش خیم و سرطان پستان شناخته شده بودند. در متون پزشكی كهن، از جمله متون ایرانی، در مورد انواع غده های پستانی و مشخصات آنها به تفصیل صحبت شده است. در حال حاضر نیز توده های پستان، از مهمترین علائم سرطان پستان و انواع بیماریهای خوش خیم پستان هستند.

  ادامه مطلب
  بازدید 0.00 امتیاز چاپ
 • همه چیز درباره ی پروتز سینه

  در میان اعمال جراحی پلاستیک شایع عمل ایمپلنت سینه (پروتز سینه) از جمله موفق ترین جراحی هاست که تاثیر زیادی در بهبود اعتماد به نفس در روابط خانوادگی و اجتماعی فرد دارد. باید توجه داشت که بیش از 40 سال است که ایمپلنت سینه (پروتز سینه) استفاده می شود . با پیشرفت تکنولوژی به طور مرتب نسل های جدیدتر و با کیفیت بهتر این ایمپلنت سینه(پروتز سینه) ها وارد بازار می شود به قسمی که شاید هیچ وسیله ی پزشکی به اندازه ی ایمپلنت سینه (پروتز های سینه) مورد نقد و بررسی قرار نگرفته باشد

  ادامه مطلب
  بازدید 0.00 امتیاز چاپ
 • آبدومینو پلاستی یا جراحی زیبایی شکم

  این عمل جراحی که نتیجه ی آن کوچک کردن شکم و حذف چربی اضافی آن است طی آن چربی وپوست اضافه از بالا وپایین برداشته شده و ظاهر برآمده شکم اصلاح می شود. وسعت اسکارهای ایجاد شده می تواند از یک سمت لگن تا سمت دیگر آن باشد.این عمل ظاهر شما را بهبود داده و باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود این عمل جراحی که نتیجه ی آن کوچک کردن شکم و حذف چربی اضافی آن است طی آن چربی وپوست اضافه از بالا وپایین برداشته شده و ظاهر برآمده شکم اصلاح می شود. وسعت اسکارهای ایجاد شده می تواند از یک سمت لگن تا سمت دیگر آن باشد.این عمل ظاهر شما را بهبود داده و باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

  ادامه مطلب
  بازدید 0.00 امتیاز چاپ
 • چربی‌کِشی یا لیپوساکشن

  لیپوساکشن که با اسامی لیپوپلاستی ( « تغییر شکل چربی») یا ساکشن لیپکتومی ( برداشت چربی با کمک ساکشن) نیز شناخته می شود یک عمل جراحی زیبایی است که چربی را از قسمتهای متفاوتی از بدن بر می دارد.نواحی که بر روی آنها عمل انجام می شود عبارتند از شکم، رانها، باسن، گردن، دست ها و جاهای دیگری از بدن. چربی معمولا” از طریق یک کانول یا آسپیراتور برداشته می شود.

  ادامه مطلب
  بازدید 0.00 امتیاز چاپ